Ukraine

Ukraine

Допоможіть зберегти ссавців Європи – зробіть внесок зараз

Ми хочемо познайомити вас з Атласом ссавців Європи. Це великий проект, який щойно запустила Європейська Маммалогічна Фундація (European Mammal Foundation) і для досягнення поставленої мети ми шукаємо підтримку через краудфандінг.

Завдання проекту наступні:

1. встановити сучасне поширення приблизно 270 видів ссавців Європи. Атлас буде охоплювати площу 11.442.500 км2. Усі ці дані будуть підсумовані у Атласі ссавців Європі (2-е видання), який має бути опублікований у 2024 році. Атлас бути містити повидові нариси, які будуть містити кольорові фотографії, карти поширення видів та стислий опис, який буде наданий спеціалістами. Знання – сила! Саме через відомості про поширення видів ми можемо планувати як їх зберегти.

2. водночас, ми хочемо стимулювати новий етап у дослідженнях ссавців Європи.

Керування проектом здійснюється Наглядовою Радою, яка складається з 11 науковців та спеціалістів з охорони природи. Завданням Ради є координація роботи Національних Координаторів у 42 країні. У обов’язки останніх входить нагляд над збором інформації щодо поширення ссавців на рівні своїх держав. Тисячі науковців і добровольців вже додають свої спостереження!

Спонсорська допомога є конче потрібною для розширення можливостей учасників проекту. Частина з отриманих коштів буде використано для придбання фотопасток та інших сучасних засобів моніторингу диких тварин. Усі фінансові надходження будуть надходити у єдиний центр і будуть розподілятися між країнами-учасниками проекту. В першу чергу допомога буде надаватися країнам Східної Європи і Балкан, адже попри великі фінансові труднощі у цих країнах, тут досі зосереджена велика частка загальноєвропейського біорізноманіття.

Впізнай та збережи ссавців Європи просто зараз!

Help to protect Europe’s mammals by

Scroll to top